Technologia

INNOWACYINE ROZWIĄZANIA DLA PRODUKCJI PRZEMYSŁOWYCH

PROCHIMIR zbudował wiedzę przy produkcji i rozwoju filmów technicznych na trzech podstawach które są : ekspertyza dzięki działu R&D w formułowaniu i wytłaczaniu konkretnych Polimerów, kontrola i optymalizacja wielowarstwowego wytłaczania włącznie z licznymi wymianami informacji technicznych z klientami ICT.

Przez ponad 25 lat, PROCHIMIR inwestuje 5% obrotu na badania aby stworzyć coraz bardziej wydajne i innowacyjne modyfikowane polimery, typu TPU, TPO COPA, CoPES i inne elastomery.

Park maszyn Firmy PROCHIMIR składa się z wielowarstwowych wytłaczarek, które pozwalają zabezpieczanie ICT łańcucha dostaw klientów. Kontrola tych linii produkcji jest wynikiem silnego połączenia miedzy zespołami produkcji, działem kontroli jakości i zaangażowania R & D w fazie industrializacji. Synergia miedzy tymi wszystkimi działami umożliwia projektowanie i koncepcje wielowarstwowej folii z najlepszymi właściwościami technicznymi.

Dzięki stałej i ścisłej komunikacji Firmy PROCHIMIR z klientami na poziomach handlowych i R&D,  pozwala Firmie PROCHIMIR znaleźć najlepszy produkt do każdej przemysłowej potrzeby.

Wynikiem zaangażowania i technicyzacji, rodzina produktów Firmy PROCHIMIR jest stosowana w rożnych dziedzinach jako filmy termokejące, bariery i membrany wodoodporno-oddychające w celu żeby jak najlepiej zadowolić klientów.

Zobaczcie jak wygląda nasza produkcja